A kdo jsem...

Dnes žiji na úžasném místě. Náš domov je útulný a je nám bezpečným přístavem v kraji pod hradem Radyně. Energie domu je vyladěná a dodávám nám potřebnou energii. Pokaždé, když přijdu domů, tak mám pocit, jako by náš dům otevřel náruč a přivítal nás.

Ale vždy tomu tak nebylo a vedla k tomu několikaletá cesta.

Rodiče a osud mi vybrali jméno Petra, což z latiny znamená skála (možná i díky tomu mám tak vřelý vztah ke kamenům :-) ), ale hlavně jsem se naučila jako skála ustát v životě různé zkoušky. Třicet let již kráčím světem a sbírám lekce, zkušenosti, informace a inspirace. Rozhodně jsem v životě neměla ustláno zrovna na růžích (občas ani na kopřivách :-) ), ale jsem za každou lekci, zkušenost a setkání neskutečně vděčná. Právě tyto momenty totiž mohou za to, kdo jsem, co umím a co mohu předávat dál. Prošla jsem si pocity, že jsem na tomto světě úplně mimo, nezapadám do žádné správné role. Hodně blbě funguju v systém… jak v tom školském, tak následně i v pracovním. Než jsem pochopila, že to, co jsem vnímala jako úplně špatně, je vlastně jedinečný dar. Měla jsem možnost studovat u různých zajímavých osobností jako je Sandra Tušková Miloševičová, Jirka Čmolík, Jaroslav Chvátal a mnoho dalších. Od některých jsem získala vědomosti, někde ,,papír,, a jinde jsem zjistila, že vlastně žádného guru nepotřebuji a stačí mi úplně moje intuice. Moje životní cesta byla zatím opravdu zvláštní kombinace. Řadu let jsem se věnovalo, výuce, přednáškám, pohybovala ve stavebnictví, realitách a zároveň jsem pracovala na osobním rozvoji mém i mých přátel a klientek. Díky této zvláštní kombinaci zkušeností jsem vytvořila metodu ENERGY PLACES.

ENERGY PLACES

Tento mnou vytvořený (či spíš znovu objevený) systém mi umožňuje pracovat s energetickou sítí České Republiky. Dobíjet energii a léčit pomocí těchto jedinečných bodů, které jsou zde pro nás. Propojuji na tyto body energetické minerální náramky a tím lidem umožňuji urychlit jejich léčení, uvolnění bloků a dodání potřebné energie na další cestu.

Druhou rovinou metody je práce s místem jako takovým. Tak kde stojí třeba právě tvůj dům. Každé místo má totiž specifickou kombinaci energií, ale i příběhů a bloků. Takže sleduj můj blog a nauč se i ty pracovat s energií míst.

Energetické náramky vznikají nyní v krásném energetickém kraji pod Radyní a v blízkosti ezoterického kopce Hůrka. Neutrální podloží této lokality mi umožňuje ještě posílit práci s kameny a náramky. Lépe se vyladit a tvořit. Podívej se, zda nějaký nečeká právě na tebe v e-shopu

Děkuji ti, že jsi dočetl až sem. Třeba někdy vznikne nějaké hlubší sdílení mé životní cesty.

Přeji ti čtenáři jedinečný den a nezapomeň se inspirovat na blogu… třeba tam čeká nějaké informace právě pro tebe

Petra